湿度爱情最新章节免费阅读 湿度爱情无弹窗全文阅读,漂亮老师2019在线观看最新章节 漂亮老师2019在线观看

发布日期:2021年10月21日

IT'S MORE THAN JUST OIL. IT'S LIQUID ENGINEERING.

SVEIKI ATVYKĘ Į „CASTROL“

It's more than just oil. It’s liquid engineering. „Castrol“ tiekia visų tipų alyvas, skysčius ir tepalus kiekvienam automobilio ar motociklo vairuotojui ir kiekvienai pramonės šakai.

Skysčių inžinerijos namai

„Castrol“ siekia pasitarnauti kiekvienam automobilio ar motociklo vairuotojui ir teikti naudos kiekvienoje pramonės šakoje. Tai darome pasitelkę skysčių inžineriją. Tai reiškia aukšto efektyvumo alyvą, tepalus ir skysčius kiekvienai paskirčiai, kokią tik galite įsivaizduoti.

 

Jūsų aplinkoje gausu įrangos, kuri neveiktų, jei nebūtų tinkamai sutepta ir apsaugota. Tai įvairios Jūsų automobilio ar motociklo dalys, eskalatoriai prekybos centre, liftai biure ir namuose ir net gamybos linijos, kuriose buvo surinktas Jūsų šaldytuvas.

 

Taip pat tiekiame produktus šachtų ir kasyklų įrangai, kruiziniams laivams, orlaiviams, vėjo jėgainėms ir žemės ūkio įrangai. Kad ir kokių produktų Jums prireiktų, mes galime juos pasiūlyti.

Paskutinės naujienos

*Išbandyta taikant IVA bandymų sekas ir vertinant API SN susidėvėjimo ribą, taip pat taikant bandymą OM646LA ir vertinant ACEA susidėvėjimo ribą.
**Vidutiniškai, apvalinant iki artimiausio sveikojo skaičiaus. Lyginant su tokia pačia alyva be „Fluid TITANIUM“. Išbandyta 75 % 2017 m. parduotų produktų.